Rubber Tracks 250-52.5 Mini gjurmët ekskavator - Kinë Gator Track

Rubber Tracks 250-52.5 Mini excavator tracks

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 2000-5000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Extreme Qëndrueshmëri & Performance

  Struktura jonë e përbashkët lirë udhë, Speciale model projektuar ecurit, 100% gome virgjër, dhe një pjesë fallsifikimit insert rezultat çeliku qëndrueshmëri ekstreme dhe të performancës dhe jetën më të gjatë të shërbimit për përdorimin e pajisjeve të ndërtimit. Gjurmët Gator Track kryer një nivel të lartë të besueshmërisë dhe cilësisë me teknologjinë tonë të fundit në përpunim mekanik myk dhe formulimin gome

  Specifikim:

   

   gjerësia Track Pitch Length Numri i Links  udhëzuese lloj
   250  52.5  72-78  B1B 1 LLOJI

  aplikimi :

  CATERPILLARRASTNEW HOLLANDIHI

  Si për të konfirmuar një madhësi zëvendësim gome Track:

  Së pari të përpiqen për të parë nëse madhësia është vulosur përgjatë brendësi të pista.

  Nëse ju nuk mund të gjeni madhësinë udhë gome vulosur në rrugën e duhur, Pls informojë informacionin goditje për ne:

  1. Të, modelin, dhe viti i automjetit

  2. Gome Track Size = Gjerësia (E) x Pitch x numrin e lidhjeve (përshkruar më poshtë)

  1 2 3

  1 inç = 25.4 milimetra
  1 milimetër = 0.0393701 inç

  Garanci produkt

  Të gjitha gjurmët tona gome janë bërë me një numër serik, ne mund të ndjekim datën e produktit kundrejt numrit serial.

  Kjo është zakonisht garanci 1year fabrikë nga data e prodhimit, ose 1200 orë pune.

  Shipping Paketa

  Ne kemi paleta + zi mbështjellës plastik rreth paketa për LCL anijeve goods.For mallrave enë të plotë, paketë zakonisht pjesa më e madhe.

  pic paletë

   


 • Previous:
 • Next:

 • Write your message here and send it to us