Gjurmët e gomës 750X150 Gjurmët Dumper

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi FOB:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:10 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:2000-5000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Shangai
 • Kushtet e pagesës:L/C,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Qëndrueshmëri dhe performancë ekstreme

  Struktura jonë e përbashkët pa gjurmë, modeli i shkallës së projektuar special, goma 100% e virgjër dhe futja e çelikut të farkëtimit me një pjesë rezultojnë qëndrueshmëri dhe performancë ekstreme dhe jetë më të gjatë shërbimi për përdorimin e pajisjeve të ndërtimit.Pistat Gator Track kryejnë një nivel të lartë besueshmërie dhe cilësie me teknologjinë tonë më të fundit në përpunimin e kallëpeve dhe formulimin e gomës.

   

  Specifikim

  Gjerësia e gjurmës Gjatësia e katranit Numri i lidhjeve Lloji udhëzues
  750 150 66 A2LLOJI A2

  Informacioni bazë

  1. Materialet: Gome
  2. Modeli NR.: 750 150 66
  3. Lloji: Zvarritës
  4. Aplikimi: HITACHI EG65R,MOROOKA MST2200,MOROOKA MST2300,IHI IC100,ALLTRACK AT2200
  5. Gjendja: I ri
  6. Gjerësia: 750 mm
  7. Gjatësia e katranit: 150 mm
  8. Lidhja nr: 66 (Mund të personalizohet)
  9. Pesha: 1361 kg
  10. Certifikimi: ISO9001: 2000
  11. Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë (kontinent)
  12.Ngjyra E zezë
  13.Paketë Transporti Paketim i zhveshur ose paleta druri
  14.Data e dorëzimit 15 ditë pas pagesës
  15. Garancia Garancion 12 muaj në përdorim normal
  16.Tregu i eksportit Globale
  17.Afati i pagesës: T/T, Paypal, Western Union 

   

   

  Si të konfirmoni madhësinë e gjurmës së gomës zëvendësuese

  Së pari përpiquni të shihni nëse madhësia është stampuar përgjatë pjesës së brendshme të pistës.

  Nëse nuk mund të gjeni madhësinë e gjurmës së gomës të stampuar në pistë, ju lutemi na informoni informacionin e goditjes:

  1. Marka, modeli dhe viti i automjetit

  2. Rrugë gomeMadhësia = Gjerësia (E) x Pika x Numri i lidhjeve (të përshkruara më poshtë)

  2 2 3

  1 inç = 25.4 milimetra
  1 milimetër = 0,0393701 inç

   

  Karakteristikat e gjurmëve të gomës:

  (1).Më pak dëmtime të rrumbullakëta
  Gjurmët e gomës shkaktojnë më pak dëmtime në rrugë sesa binarët e çelikut dhe më pak gërvishtje të tokës së butë sesa gjurmët e çelikut të produkteve të rrotave.
  (2).Zhurmë e ulët
  Një përfitim për pajisjet që funksionojnë në zona të mbipopulluara, prodhimet e trasave prej gome më pak zhurmë se shinat e çelikut.
  (3).Shpejtësi e lartë
  Binarët e gomës i lejojnë makinat të udhëtojnë me një shpejtësi më të madhe se binarët e çelikut.
  (4).Më pak dridhje
  Gjurmët e gomës izolojnë makinën dhe operatorin nga dridhjet, duke zgjatur jetëgjatësinë e makinës dhe duke ulur lodhjen e funksionimit.
  (5).Presion i ulët i tokës
  Presioni në tokë i makinerive të pajisura me shina gome mund të jetë mjaft i ulët, rreth 0,14-2,30 kg/CMM, një arsye kryesore për përdorimin e tij në terrene të lagështa dhe të buta.
  (6).Tërheqje superiore
  Tërheqja e shtuar e gomës, automjetet me pista i lejon ata të tërheqin dyfishin e ngarkesës së mjeteve me rrota të peshës së arsyeshme.

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni