Gjurmët e gomës T320X86SB Gjurmët e drejtimit të rrëshqitjes Gjurmët e ngarkuesit

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi FOB:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:10 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:2000-5000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Shangai
 • Kushtet e pagesës:L/C,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Rreth Nesh

  Ne kemi qenë të gatshëm të ndajmë njohuritë tona për reklamat dhe marketingun në mbarë botën dhe t'ju rekomandojmë produkte dhe zgjidhje të përshtatshme me diapazonin më konkurrues të çmimeve.Kështu që gjurmët Gator ju ofrojnë përfitimin më të mirë të parave dhe ne jemi gati të krijojmë me njëri-tjetrin me gjurmët e rrëshqitjes së gomës së fabrikës origjinale të ekskavatorit Gjurmët e ngarkuesit, ne besojmë se kjo na dallon nga konkurrenca dhe i bën blerësit të zgjedhin dhe të na besojnë.Ne të gjithë dëshirojmë të bëjmë marrëveshje të favorshme me blerësit tanë, kështu që na jepni një kontakt sot dhe krijoni një mik të ri!

  TRACK GATOR (4) TRACK GATOR

   

  Si të konfirmoni madhësinë e gjurmës së gomës zëvendësuese:

  Së pari përpiquni të shihni nëse madhësia është stampuar përgjatë pjesës së brendshme të pistës.

  Nëse nuk mund të gjeni madhësinë e gjurmës së gomës të stampuar në pistë, ju lutemi na informoni informacionin e goditjes:

  1. Marka, modeli dhe viti i automjetit

  2. Rrugë gomeMadhësia = Gjerësia (E) x Pika x Numri i lidhjeve (të përshkruara më poshtë)

  2 2 3

  1 inç = 25.4 milimetra
  1 milimetër = 0,0393701 inç

  Garancia e produktit

  Cilësia e lartë e besueshme dhe vlerësimi i shkëlqyer i kreditit janë parimet tona, të cilat do të na ndihmojnë në një pozicion të rangut të lartë.Respektimi i parimit të "cilësisë së pari, klienti suprem" për gjurmën e gomës të certifikatës IOS për gjurmët e ekskavatorit, Theks i veçantë rreth paketimit të mallit për të shmangur çdo dëmtim gjatë transportit, Interes i detajuar për komentet dhe strategjitë e dobishme të blerësve tanë të nderuar.

  Të gjitha gjurmët tona prej gome janë bërë me një numër serial, ne mund të gjurmojmë datën e produktit kundrejt numrit serialr.

  Normalisht është 1 vit garanci fabrike nga data e prodhimit, ose 1200 orë pune.

  Gjurmët tona të gomës janë bërë nga komponime gome të formuluara posaçërisht që i rezistojnë prerjes dhe grisjes.Gjurmët tona kanë lidhje tërësisht prej çeliku që janë projektuar me specifikime të sakta udhëzuese për t'iu përshtatur makinës suaj dhe për të siguruar funksionim të qetë të pajisjeve.Futjet e çelikut janë të falsifikuara me pika dhe janë zhytur në një ngjitës të veçantë ngjitës.Duke zhytur futjet e çelikut në vend që t'i lyeni me ngjitës, ka një lidhje shumë më të fortë dhe më të qëndrueshme brenda;Kjo siguron një rrugë më të qëndrueshme.

   

  Paketa e Transportit

  Ne kemi paleta + mbështjellës plastik të zi rreth paketave për transportin e mallrave LCL. Për mallrat me kontejnerë të plotë, zakonisht paketë me shumicë.

  foto paletë

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni