Производи и слики

За повеќето големини намини копачки патеки, шини за натоварувач, гумени патеки за дампер, ASV песни, ивлошки за багер, Gator Track, фабрика со голема производствена експертиза, нуди сосема нова опрема.Преку крв, пот и солзи, брзо се шириме. Нестрпливи сме за шанса да го освоиме вашиот бизнис и да воспоставиме долгорочно партнерство.

Над 7 години искуство, Нашата компанија секогаш инсистира на производство на различни типови на патеки.Во текот на производниот процес, нашиот менаџер со 30-годишно искуство патролира за да обезбеди строго придржување кон сите процедури.Нашиот тим за продажба е многу искусен и веруваме дека нашата соработка ќе биде многу пријатна.Во моментов имаме голема база на потрошувачи во Русија, Европа, САД, Блискиот Исток и Африка.Постојано веруваме дека услугата е гаранција за задоволување на секој клиент, додека квалитетот е камен-темелник.
 • 450x71x86 гумени патеки за багер за Atlas Bobcat Eurocomach Kubota Nagano Neuson
 • Гумени шини 400X72,5kw Патеки за багер

  Гумени шини 400X72,5kw Патеки за багер

  За нас Ние секогаш веруваме дека нечиј карактер одлучува за квалитетот на производите, деталите одлучуваат за квалитетот на производите, со РЕАЛИСТИЧКИОТ, ЕФИКАСНИОТ И ИНОВАТИВНИОТ тимски дух за фабрички извор Кина Резервни гумени патеки Багер траки гумени патеки (400X72,5 kw), Топло го поздравуваме домашниот и клиентите во странство испраќаат барање до нас, имаме 24-часовен работен тим!Во секое време, каде и да сте, сè уште сме тука да бидеме ваш партнер.Пред фабриката Gator Track, ние сме AIMAX, трговец со гума...
 • Гумени патеки 450X81,5KB Патеки за багер

  Гумени патеки 450X81,5KB Патеки за багер

  За нас Пред фабриката Gator Track, ние сме AIMAX, трговец со гумени траки повеќе од 15 години.Тргнувајќи од нашето искуство во оваа област, за подобро да им служиме на нашите клиенти, почувствувавме потреба да изградиме сопствена фабрика, не во потрага по количината што можеме да ја продадеме, туку за секоја добра патека што ја изградивме и ќе ја направиме важна.Во 2015 година, Gator Track беше основана со помош на богати искусни инженери.Нашата прва патека е изградена на 8 март 2016 година. За вкупно изградените 50 контејнери во 2016 година, досега само 1 клај...
 • 230X96X30 гумена патека за KUBOTA K013 K015 KN36 KH012 KH41 KX012

  230X96X30 гумена патека за KUBOTA K013 K015 KN36 KH012 KH41 KX012

  Детали за производот Карактеристиката на гумената патека 1 челична жица Двојната континуирана челична жица обложена со бакар, обезбедува силна цврстина на истегнување и обезбедува супериорна врска со гумата.2 Соединение со гума Гумено соединение отпорно на сечење и абење 3 Метално вметнување Едноделно занаетче со фалсификување, спречете ја патеката од странични деформации.Процес на производство Зошто да не изберете Ние имаме високо ефикасен тим за справување со прашања од клиенти.Нашата цел е „100% задоволство на клиентите...
 • Гумени патеки T450X100K Патеки за лизгање Патеки на подигнувачот

  Гумени патеки T450X100K Патеки за лизгање Патеки на подигнувачот

  За нас Со нашето просперитетно работно искуство и внимателни решенија, сега се сметавме за доверлив снабдувач за многу интерконтинентални потенцијални купувачи за добри продавачи на големо во Кина Резервни делови за подвозје Гумени патеки за патеки за лизгање, како водечки производител и извозник , уживаме во фантастичното искуство на меѓународните пазари, особено во Америка и Европа, поради нашиот врвен квалитет и прифатливи цени.Со нашиот пр...
 • Гумени шини ZT320X86 Патеки за лизгање Патеки на подигнувачот

  Гумени шини ZT320X86 Патеки за лизгање Патеки на подигнувачот

  За нас Ние продолжуваме со нашиот деловен дух на „Квалитет, перформанси, иновации и интегритет“.Наша цел е да создадеме многу повеќе вредност за нашите клиенти со нашите богати ресурси, најсовремена машинерија, искусни работници и исклучителни провајдери.Покрај тоа, задоволството на клиентите е наша вечна потрага.Нашата компанија се грижи за „разумни цени, висок квалитет, ефикасно време на производство и добра...
123456Следно >>> Страница 1/17