Produkte & Piktura

Për shumicën e madhësive tëgjurmët e mini gërmuesit, gjurmët e ngarkuesit rrëshqitës, gjurmë gome dumper, Gjurmët ASV, dhejastëkët e ekskavatorit, Gator Track, një fabrikë me ekspertizë të gjerë prodhimi, ofron pajisje krejt të reja.Nëpërmjet gjakut, djersës dhe lotëve, ne po zgjerojmë shpejt. Ne jemi të etur për mundësinë për të fituar biznesin tuaj dhe për të krijuar një partneritet afatgjatë.

Mbi 7 vjet përvojë, Kompania jonë insiston gjithmonë në prodhimin e llojeve të ndryshme të pistave.Gjatë procesit të prodhimit, menaxheri ynë me përvojë 30 vjeçare ka patrulluar për të siguruar respektimin e rreptë të të gjitha procedurave.Ekipi ynë i shitjeve ka shumë përvojë dhe besojmë se bashkëpunimi ynë do të jetë shumë i këndshëm.Aktualisht kemi një bazë të madhe të konsumatorëve në Rusi, Evropë, Shtetet e Bashkuara, Lindjen e Mesme dhe Afrikë.Ne besojmë vazhdimisht se shërbimi është një garanci për të kënaqur çdo klient, ndërsa cilësia është gur themeli.
 • Gjurmët ekskavator gome 450x71x86 për Atlas Bobcat Eurocomach Kubota Nagano Neuson
 • Gjurmët e gomës 400X72.5kw Gjurmët e eskavatorit

  Gjurmët e gomës 400X72.5kw Gjurmët e eskavatorit

  Rreth nesh Ne gjithmonë besojmë se karakteri i dikujt vendos cilësinë e produkteve, detajet vendosin cilësinë e produkteve, me frymën ekipore REALISTIKE, EFICIENTE DHE INOVATIVE për burimin e fabrikës Kina gjurmë gome pas tregtimit Gjurmët e gomës Gjurmët e ekskavatorit Gjurmët e gomës (400X72.5kw), Mirëpresim ngrohtësisht vendas dhe klientët jashtë shtetit na dërgojnë pyetje, ne kemi ekip pune 24 orë!Në çdo kohë kudo, ne jemi ende këtu për të qenë partneri juaj.Përpara fabrikës Gator Track, ne jemi AIMAX, tregtar për gome...
 • Gjurmët e gomës 450X81.5KB Gjurmët e Eskavatorit

  Gjurmët e gomës 450X81.5KB Gjurmët e Eskavatorit

  Rreth nesh Përpara fabrikës Gator Track, ne jemi AIMAX, tregtar për shina gome për mbi 15 vjet.Duke u mbështetur nga përvoja jonë në këtë fushë, për t'i shërbyer më mirë klientëve tanë, ne ndjemë dëshirën për të ndërtuar një fabrikë tonën, jo në kërkim të sasisë që mund të shesim, por të çdo piste të mirë që ndërtuam dhe ta bëjmë atë të vlefshëm.Në vitin 2015, Gator Track u themelua me ndihmën e inxhinierëve të pasur me përvojë.Pista jonë e parë u ndërtua në 8 Mars 2016. Për totalin e 50 kontejnerëve të ndërtuar në vitin 2016, deri më tani vetëm 1 clai...
 • Gjurmë gome 230X96X30 për KUBOTA K013 K015 KN36 KH012 KH41 KX012

  Gjurmë gome 230X96X30 për KUBOTA K013 K015 KN36 KH012 KH41 KX012

  Detajet e produktit Tipari i telave prej gome 1 Teli çeliku Teli i dyfishtë i vazhdueshëm i veshur me bakër, siguron rezistencë të fortë në tërheqje dhe siguron një lidhje superiore me gomën.2 Komponim gome Përbërësi gome rezistente ndaj prerjes dhe konsumimit 3 Insert metalik Mjeshtëri me një pjesë të farkëtimit, parandalon deformimin anësor të gjurmës.Procesi i prodhimit Pse na zgjidhni Ne kemi një ekip shumë efikas për t'u marrë me kërkesat nga klientët.Qëllimi ynë është “100% kënaqësia e klientit...
 • Gjurmët e gomës T450X100K Gjurmët e drejtimit të rrëshqitjes Gjurmët e ngarkuesit

  Gjurmët e gomës T450X100K Gjurmët e drejtimit të rrëshqitjes Gjurmët e ngarkuesit

  Rreth nesh Me përvojën tonë të begatë të punës dhe zgjidhjet e zhytura në mendime, tani ne jemi konsideruar si një furnizues i besueshëm për shumë blerës të mundshëm ndërkontinental për shitës të mirë me shumicë në Kinë Pjesë këmbimi për nëngarë Gjurmët e gomës për binarët e drejtimit të rrëshqitjes Binarët Loder, si një prodhues dhe eksportues kryesor , gëzojmë një histori fantastike në tregjet ndërkombëtare, veçanërisht në Amerikë dhe Evropë, për shkak të cilësisë së lartë dhe çmimeve të pranueshme.Me pr...
 • Gjurmët e gomës ZT320X86 Gjurmët e drejtimit të rrëshqitjes Gjurmët e ngarkuesit

  Gjurmët e gomës ZT320X86 Gjurmët e drejtimit të rrëshqitjes Gjurmët e ngarkuesit

  Rreth nesh Ne vazhdojmë me frymën tonë të biznesit të "Cilësisë, Performancës, Inovacionit dhe Integritetit".Ne synojmë të krijojmë shumë më tepër vlerë për klientët tanë me burimet tona të pasura, makineritë moderne, punëtorët me përvojë dhe ofruesit e jashtëzakonshëm. Ne jemi duke kërkuar përpara për të bashkëpunuar me të gjithë blerësit nga shtëpia juaj dhe jashtë vendit.Për më tepër, kënaqësia e klientit është ndjekja jonë e përjetshme.Kompania jonë i kushton vëmendje “çmimeve të arsyeshme, cilësisë së lartë, kohës efikase të prodhimit dhe...