Rubber Tracks Tracks 450X81.5KB ekskavator - Kinë Gator Track

Rubber Tracks 450X81.5KB Excavator Tracks

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 2000-5000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Rreth nesh

  Para fabrikë Gator Track, ne jemi Aimax, tregtar për gjurmët e gomës për mbi 15 vjet. Duke u mbështetur nga përvojën tonë në këtë fushë, për t'i shërbyer më mirë klientëve tanë, kemi ndjerë nevojën për të ndërtuar një fabrikë të vetën tonë, jo në ndjekje të sasisë që ne mund të shesin, por çdo rrugë të mbarë të mirë ne kemi ndërtuar dhe të bëjë atë të llogarisë.

  Në vitin 2015, Gator Track u themelua me ndihmën e inxhinierëve me përvojë të pasur. Udhë ynë i parë është ndërtuar në 8 -të , March, 2016.  For the total built 50 containers in 2016, so far only 1 claim for 1 pc.

  We have all brand new toolings for most of the sizes for excavator tracks, loader tracks, dumper tracks, ASV tracks and rubber pads. Most recently we’ve added a new production line for snow mobile tracks and robot tracks. Through tear and sweat, happy to see we are growing.We look forward to the opportunity to earn your business and a long, lasting relationship.

  42504 42 24427

   

  Extreme Qëndrueshmëri & Performance

  Our joint free track structure, Special designed tread pattern, 100% virgin rubber,and one piece forging insert steel result extreme durability & performance and longer service life for construction equipment use. Gator Track tracks perform a high level of reliability and quality with our latest technology in mold tooling and rubber formulation.

   

  Specifikim:

   gjerësia Track Pitch Length Numri i Links  udhëzuese lloj
   450  81.5  72-80  B1B 1 LLOJI

   

  Application:

  HITACHIKUBOTARASTHYUNDAIDAEWOOJohnDeereBOBCATSCHAEFFTakeuchiVOLVONISSAN HANIX HANIXNISSAN

  At present, it has been applied to thirteen enterprises, and has received excellent evaluations in the process of application.

   

  Si për të konfirmuar një madhësi zëvendësim gome Track:

  Së pari të përpiqen për të parë nëse madhësia është vulosur përgjatë brendësi të pista.

  Nëse ju nuk mund të gjeni madhësinë udhë gome vulosur në rrugën e duhur, Pls informojë informacionin goditje për ne:

  1. Të, modelin, dhe viti i automjetit

  2. The Rubber Track Size = Width(E) x Pitch x Number of Links (described below)

  1 2 3

  1 inç = 25.4 milimetra
  1 milimetër = 0.0393701 inç

  Garanci produkt

  Të gjitha gjurmët tona gome janë bërë me një numër serik, ne mund të ndjekim datën e produktit kundrejt numrit serial.

  Kjo është zakonisht garanci 1year fabrikë nga data e prodhimit, ose 1200 orë pune.

   

  Shipping Paketa

  Ne kemi paleta + zi mbështjellës plastik rreth paketa për LCL anijeve goods.For mallrave enë të plotë, paketë zakonisht pjesa më e madhe.

  Rubber Tracks 450X81.5KB Excavator Tracks 3Rubber Tracks 450X81.5KB Excavator Tracks 2

   

  Rubber Tracks Tracks 450X81.5KB ekskavator


 • Previous:
 • Next:

 • Write your message here and send it to us