Gjurmët e gomës KB400X72.5 Gjurmët e ekskavatorit

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi FOB:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:10 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:2000-5000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Shangai
 • Kushtet e pagesës:L/C,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Rreth Nesh

  Ne ndjekim parimin e administrimit të "Cilësia është e jashtëzakonshme, ofruesi është suprem, emri është i pari" dhe do të krijojmë dhe ndajmë sinqerisht suksesin me të gjithë klientelën për gomën e ekskavatorit me shumicë, Ne synojmë inovacionin e vazhdueshëm të sistemit, inovacionin e menaxhimit, inovacionin elitar dhe inovacionin e sektorit , jepni lojë të plotë për avantazhet e përgjithshme dhe bëni vazhdimisht përmirësime për të mbështetur të shkëlqyera.Mezi presim që gjithnjë e më shumë miq të huaj të bashkohen në familjen tonë për zhvillim të mëtejshëm në të ardhmen!

  TRACK GATOR

  Qëndrueshmëri dhe performancë ekstreme

  Struktura jonë e përbashkët pa gjurmë, modeli i shkallës së projektuar special, goma 100% e virgjër dhe futja e çelikut të farkëtimit me një pjesë rezultojnë qëndrueshmëri dhe performancë ekstreme dhe jetë më të gjatë shërbimi për përdorimin e pajisjeve të ndërtimit.Pistat Gator Track kryejnë një nivel të lartë besueshmërie dhe cilësie me teknologjinë tonë më të fundit në përpunimin e kallëpeve dhe formulimin e gomës.

  Gjurmët ASV për CAT dhe Terex Gjurmët ASV për CAT dhe Terex

   

  Ne ju japim akses në mini-ekskavatorin më cilësorRrugë gomes

  Ne rezervojmë një shumëllojshmëri të shiritave gome për mini-ekskavatorë.Koleksioni ynë përfshin gjurmë gome pa shënjime dhe të mëdha mini-ekskavatorësh.Ne ofrojmë gjithashtu pjesë për karrige si boshe, me dhëmbëza, rrotulla të sipërme dhe rula për pista.

  Ndërsa gjurmët kompakte të ekskavatorit përdoren zakonisht me shpejtësi më të ulëta dhe për aplikime më pak agresive se sa një ngarkues kompakt binar, ato gjithashtu mund të përballen me të njëjtat kushte pune si makinat e tjera të trasesë.E krijuar për të ofruar jetë të gjatë në kushte ekstreme pune.Gjurmët shpërndajnë peshën e makinerive në një sipërfaqe të madhe për të maksimizuar komoditetin pa sakrifikuar aftësitë e ekskavatorëve tuaj.

  • Rekomandohet për aplikime si për autostrada ashtu edhe për terrene jashtë rrugës.
  • Modeli klasik i gjurmës së ekskavatorit me dispozicion.
  • Pista e gjithanshme për të gjitha aplikacionet.
  • Bërthama çeliku të trajtuara me nxehtësi dhe të farkëtuara me çekiç.
  • Rezistent ndaj grisjeve për jetëgjatësi
  • Lidhje e shkëlqyer teli me gomë për rritjen e integritetit të gjurmës
  • Kabllo tepër të trashë të mbështjellë me fibër najloni
  • Tërheqje mesatare
  • Dridhje mesatare
  • Transporti Falas me mallra me kamion

  VEMJARASTHOLLANDA E REIHI

   

  FAQ

  Q1: A keni aksione për të shitur?
  Po, për disa madhësi ne bëjmë.Por zakonisht kostoja e dërgesës është brenda 3 javësh për kontejnerin 1X20.

  Q2: Si është bërë QC juaj?

  A: Ne kontrollojmë 100% gjatë prodhimit dhe pas prodhimit për të siguruar një produkt të përsosur përpara transportit.
  Q3: Si i dërgoni produktet e gatshme?
  A: Nëpër det.Gjithmonë në këtë mënyrë.
  Me ajër ose ekspres, jo shumë për shkak të çmimit më të lartë

   

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni