Гумени патеки 350×54,5K Патеки за багер

Краток опис:


 • FOB Цена:САД $0,5 - 9.999 / парче
 • Мин. Количина на нарачка:10 Парче/Парчиња
 • Способност за снабдување:2000-5000 Парче/парчиња месечно
 • Пристаниште:Шангај
 • Услови на плаќање:L/C, T/T
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Детали за производот

  350 x 54,5 x (80~85)

  230х96х30

  Карактеристиката на гумената патека

  230X96
  NX дел: 230x48
  континуирани траки.jpg
  IMG_5528
  ГУМА СОСИЕНИЕ

  Нашиотгумена патека за багерсистемите се ригорозно тестирани пред да бидат претставени на нашите клиенти, исполнувајќи или надминувајќи ги OEM спецификациите за совршено вклопување и максимални перформанси секој пат.За да ја подобриме доверливоста и издржливоста на нашите патеки, тие се подложени на опсежни истражувања и тестови за дизајн за да се осигураат дека соединенијата и материјалите што се користат за време на производството ги исполнуваат или ги надминуваат стандардите за квалитет ISO.Еве само неколку функции што ќе ги најдете во секоја песна од врвна класа што ја продаваме.

  Премиум оценкапатека за багере направен од сите соединенија на природна гума кои се помешани со високо издржлива синтетика.Големиот волумен на саѓи ги прави врвните патеки поотпорни на топлина и пробивање, зголемувајќи го нивниот севкупен век на употреба кога работат на тврди абразивни површини.А врвните патеки исто така користат постојано намотани челични кабли вградени длабоко во дебелиот труп за да изградат цврстина и цврстина.Дополнително, нашите челични кабли добиваат слој од вулканизирана завиткана гума за да се заштитат од длабоки проводници и влага што може да ги кородираат доколку не се заштитени.

  Процес на производство

  Следете го процесот на производство

  Зошто да не изберете нас

  фабрика
  mmexport1582084095040
  Gator Track _15

  Во моментов имаме 10 работници за вулканизација, 2 персонал за управување со квалитет, 5 персонал за продажба, 3 менаџерски персонал, 3 технички персонал и 5 персонал за управување со магацин и товарење контејнери.

  Иновативноста, квалитетот и доверливоста се основните вредности на нашата компанија.Овие принципи денес повеќе од кога било ја формираат основата на нашиот успех како меѓународно активна компанија од средна големина за гумени патеки со висока дефиниција 350X54.5K замини багерски патекиМашини за градежна опрема, Членовите на нашата група имаат за цел да обезбедат решенија со голем однос на трошоците за перформанси на нашите купувачи, како и целта за сите нас би била да ги задоволиме нашите потрошувачи од цела планета.

  Имаме доволно самодоверба за да ви обезбедиме подобри решенија и услуги, бидејќи бевме сè помоќни, специјалисти и искуство во домашни и меѓународни рамки.

  Баума Шангај2
  слика
  Баума Шангај
  Слики од клиенти кои ја посетуваат фабриката
  Француска изложба
  Слики од клиенти кои ја посетуваат фабриката1

  Најчесто поставувани прашања

  П1: Кои предности ги имате?

  А1.Добар квалитет.

  А2.Точно време на испорака.Нормално 3 недели за контејнер 1X20

  А3.Непречена испорака.Имаме стручен оддел за испорака и шпедитер, за да можеме да ветиме побрза испорака и да ја направиме стоката добро заштитена.

  А4.Клиенти ширум светот.Богато искуство во надворешната трговија, имаме клиенти низ целиот свет.

  А5.Активен како одговор. Нашиот тим ќе одговори на вашето барање во рок од 8-часовно работно време.За повеќе прашања и детали, ве молиме контактирајте не преку е-пошта или онлајн.

  П2: Која порта е најблиску до вас?

  Обично испраќаме од Шангај.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја