Gjurmët e gomës 350×54.5K Gjurmët e ekskavatorit

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi FOB:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:10 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:2000-5000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Shangai
 • Kushtet e pagesës:L/C,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Rreth Nesh

  Inovacioni, cilësia dhe besueshmëria janë vlerat thelbësore të kompanisë sonë.Këto parime sot më shumë se kurrë përbëjnë bazën e suksesit tonë si një kompani ndërkombëtare aktive e mesme për definicion të lartëRrugë gomes 350X54.5K për makineri ndërtimi me pista ekskavatorësh, Anëtarët e grupit tonë kanë për qëllim të ofrojnë zgjidhje me raport të madh kostoje të performancës për blerësit tanë, si dhe synimi për të gjithë ne do të ishte të kënaqim konsumatorët tanë nga i gjithë planeti.

  Ne kemi besim të mjaftueshëm për t'ju ofruar zgjidhje dhe shërbime më të mira, sepse ne kemi qenë gjithnjë e më të fuqishëm, specialistë dhe përvojë në vend dhe ndërkombëtar.

   

  Specifikim:

  Sistemet tona të gjurmës së gomës së ekskavatorit janë testuar rigorozisht përpara se të prezantohen te klientët tanë, duke përmbushur ose tejkaluar specifikimet OEM për një përshtatje të përsosur dhe performancë maksimale çdo herë.Për të përmirësuar besueshmërinë dhe qëndrueshmërinë e pistave tona, ata i nënshtrohen testeve të gjera kërkimore dhe projektimit për të siguruar që përbërësit dhe materialet e përdorura gjatë prodhimit përmbushin ose tejkalojnë standardet e cilësisë ISO.Këtu janë vetëm disa veçori që do të gjeni në çdo këngë të klasës premium që ne shesim.

  Një pistë gome e klasës premium është bërë nga të gjitha përbërjet e gomës natyrale që janë të përziera me sintetikë shumë të qëndrueshme.Një vëllim i lartë i karbonit të zi i bën gjurmët premium më rezistente ndaj nxehtësisë dhe gërvishtjeve, duke rritur jetën e tyre të përgjithshme të shërbimit kur punojnë në sipërfaqe të forta gërryese.Dhe gjurmët premium përdorin gjithashtu kabllo çeliku të plagosur vazhdimisht të ngulitura thellë brenda kufomës së trashë për të krijuar forcë dhe ngurtësi.Për më tepër, kabllot tona prej çeliku marrin një shtresë gome të mbështjellë të vullkanizuar për t'i ndihmuar në mbrojtjen e tyre nga gërvishtjet e thella dhe lagështia që mund t'i gërryejnë nëse nuk mbrohen.

  Gjerësia e gjurmës Gjatësia e katranit Numri i lidhjeve Lloji udhëzues
  350 54.5 80-86 B2LLOJI B2

   

  Si të konfirmoni madhësinë e gjurmës së gomës zëvendësuese:

  Së pari përpiquni të shihni nëse madhësia është stampuar përgjatë pjesës së brendshme të pistës.

  Nëse nuk mund të gjeni madhësinë e gjurmës së gomës të stampuar në pistë, ju lutemi na informoni informacionin e goditjes:

  1. Marka, modeli dhe viti i automjetit

  2. Rrugë gomeMadhësia = Gjerësia (E) x Pika x Numri i lidhjeve (të përshkruara më poshtë)

  2 2 3

  1 inç = 25.4 milimetra
  1 milimetër = 0,0393701 inç

   

  Paketa e Transportit

  Furnizimet e paketimit dhe transportit ruajnë, identifikojnë dhe mbrojnë mallrat gjatë transportit.Kutitë dhe kontejnerët mbrojnë sendet dhe qëndrojnë të organizuar gjatë ruajtjes ose transportit.Ne kemi zgjedhur të adoptojmë materiale të avancuara të paketimit mbrojtës për të parandaluar dëmtimin e përmbajtjes së paketimit gjatë transportit.

  foto paletë

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni